BİRER KONUŞMA YAPACAKLAR

Bahçelievler Gazi İlkokulu Müdürü 1981 Mezunu İsmail Yaman’ın öncülüğünde Güney Çatalbaş, Gül Aygün ve Yalçın Akaltın tarafından organize edilen Ekim Ayı Buluşmasına mezunlardan Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Birol Elevli, Cumhuriyet Savcısı Selami Hatipoğlu, Emekli Albaylar Sinan Melül ve İbrahim Ertaş onur konuğu olarak katılarak birer konuşma yapacaklar.

arifiye (2)

SAKARYA’NIN TURİZMİNE KAZANDIRILACAK

Arifiye Belediyesi tarafından Sakarya’nın turizmine kazandırılan yeni sayfiye mekânlarından Karaaptiler Mahallesindeki Gölya Tabiat Parkında düzenlenecek yemekli toplantıya Arifiye toplantılarının daimi katılımcısı Naci Köksal ve Bahattin Subaşı öğretmenlerimizin yanısıra mezunların yakından tanıdığı öğretmenlerden Mehmet Mehdi Ergüzel, Ahmet Taşkıran, Vehbi Akkılınç, İsmet Koç ve Recep Ali Küçük de davet edildi.

arifiye (3)

ÇOK SAYIDA MEZUN KATILACAK

1983 mezunu Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun ev sahipliğinde 21 Ekim 2022 Cuma günü akşamı 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek buluşmaya Arifiye Ruhunu taşıyan Türkiye’nin çeşitli illerinden çok sayıda mezunun katılması bekleniyor. 

arifiye (4)