Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda yönetim kurulu başkanı yarın seçilecek. Şu ana kadar başkanlığa mevcut başkan Akgün Altuğ ve meclis başkanı Talip Kuriş adaylığını açıkladı.

6 BİNİ AŞKIN ÜYE

Sabaha kadar süren çalışmalar ile yenilendi Sabaha kadar süren çalışmalar ile yenilendi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 dönemi meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimleri geçtiğimiz günlerde 6 bini aşkın üyenin katılımı ile yapıldı. Oy kullanım oranının yüzde 71 olduğu Meclis ve Meslek Komiteleri Asil üyelerinin belirlenmesinin ardından, yeni seçilen 95 Meclis Üyesinin katılımı ile; Yönetim Kurulu Başkanı ile Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ve Yedek Üyeleri, TOBB Genel Kurulu Asil ve Yedek Delegeleri ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri seçilecek.

2 ADAY VAR

SATSO 2022-2026 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı ile Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ve Yedek Üyeleri, TOBB Genel Kurulu Asil ve Yedek Delegeleri ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri seçimi 06 Ekim 2022 Perşembe günü 09.00-17.00 saatleri arasında SATSO Kampüsündeki Oda hizmet binasında gerçekleştirilecektir. SATSO yönetim kurulu başkanlığına şu ana kadar başkanlığa mevcut başkan Akgün Altuğ ve meclis başkanı Talip Kuriş adaylığını açıkladı. Kulislerde başka bir aday daha çıkacağı konuşulurken, 2 aday dışında henüz kimse adaylık açıklaması yapmadı.