İSTİŞARELERDE BULUNDU

Milletvekili Ertuğrul Kocacık ziyarette, Sakarya'da yapılan Proje ve faaliyetler hakkında bilgi aldı, destek noktaları konusunda istişarelerde bulundu. Milletvekili Kocacık; bağımlılıklarla mücadele çalışmalarının çok kıymetli olduğunu ve Yeşilay'a her zaman destek vereceklerini söyledi; “Şehirdeki tüm Yeşilay çalışmalarından dolayı tüm paydaşlara teşekkür ederim” dedi.

Milletvekili Ertuğrul Kocacık'tan Yeşilay Sakarya Şubesine destek ziyareti  (3)

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI

Yeşilay Şube Başkanı Arzu Çakır ise konuşmasında; “Bağımlılıkların çocuk yaşlara inmesinden duydukları tedirginliği belirtirken, son dönemde teknoloji bağımlılığının da hızla yayıldığının, bu hususta da koruyucu önleyici hizmetler noktasında TBM (Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi) çalışmalarının çok kıymetli oldugunu belirtti. Sağlıklı yaşamanın hem fiziki hem ruhsal dinçlikte olmanın her bireyin hakkı” diye söyledi.  Ziyaret; YEDAM( Yeşilay Danışmanlık Merkezi) danışanlarının El Becerileri Atölyesinde yaptığı çalışmanın hediye edilmesiyle sona erdi.

Servis şoförlerine trafik güvenliği eğitimi Servis şoförlerine trafik güvenliği eğitimi

Milletvekili Ertuğrul Kocacık'tan Yeşilay Sakarya Şubesine destek ziyareti  (4)Milletvekili Ertuğrul Kocacık'tan Yeşilay Sakarya Şubesine destek ziyareti  (2)