HIZLA GERİLEMEYE BAŞLADI

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Ülkemiz özellikle 2018 yılından sonra her alanda hızla gerilemeye başladı. Paramız değersizleşti, iğneden ipliğe tüm fiyatlar 4-5 kat zamlandı, alım gücümüz azaldı, bir avuç yandaş zenginleşirken; milletimiz giderek yoksullaştı. Ülkemizde derin bir ekonomik kriz yaşıyor. Yeni yıl ile gelen zamlar yurttaşlarımızı adeta çileden çıkardı.  Akaryakıt fiyatları kontakların kapanmasına neden oldu. Ardı ardına gelen zamlar, artan vergiler, gıda fiyatlarındaki yükseliş insanlarımızın canına tak ettirdi. Her gün onlarca çaresiz vatandaşımızın derdiyle dertleniyoruz. Yüzlerce e-posta alıyoruz. Sokağa çıktığımızda kime dokunsak bin ah işitiyoruz.

YURTTAŞLARIMIZLA PAYLAŞACAĞIZ

Zamlar, faturalar ve geçim sıkıntısı vatandaşımızın gerçek gündemi bunlar. Biz de CHP Adapazarı İlçe örgütü olarak vatandaşımızın gündemine odaklanacağız. Şubat ayından itibaren ilçe yönetimimiz başta olmak üzere tüm örgütümüz ile sokakta, çarşıda, pazarda yurttaşlarımızla daha fazla bir araya gelerek Millet İttifakı iktidarında mevcut sıkıntıları nasıl çözeceğimizi yurttaşlarımızla paylaşacağız.

VATANDAŞIN CEBİ BOŞALTILMAKTADIR

Bu milletin başına gelen en büyük bahtsızlık, Kaçak Saray ve onun beslemeleridir. “Kaçak Sarayın ampulü yansın” diyerek, “İtibardan tasarruf olmasın” diyerek, “Yandaşın cebi dolsun” diyerek, vatandaşın cebi boşaltılmaktadır. Milletimizin hakkını hukukunu korumak için, her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Artık şu gerçeği Saray sakinleri dışında herkes anladı: Saray’ın ampulü söndürülmeden, milletimizin geleceği aydınlanmaz. Toplumumuzun her kesimine yönelik çözüm önerilerimizi seçmenlerimize anlatacağız ve ülkemizi her geçen gün daha kötüye götüren bu adaletsiz sistemin değişmesini isteyen herkesten destek isteyeceğiz.”