BAŞKAN YÜCE'DEN ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile makamında bir araya gelerek ilimizin genel durumu ve Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz, güzel dilekleri için kendisine teşekkür ederken, Başkan Ekrem Yüce de Vali Karadeniz'e yeni görev yerinin hayırlı olması temennisini iletip birlikte çalışmaktan onur duyacaklarını ifade etti.

11-91

MAKAMINDA AĞIRLADI

Daha sonra hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Endonezya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi LaluMuhammadIqbal’i makamında ağırlayan Vali Karadeniz, Büyükelçiye tebrikleri ve güzel temennileri için teşekkür etti. Valilik Şeref Defterini imzalayan Büyükelçi Iqbal, kabullerinden dolayı Vali Karadeniz'e müteşekkir olduklarını belirtti.  Büyükelçi ve beraberindeki heyet ile bir süre sohbet eden Vali Karadeniz, Endonezya ile yol mesafesinin uzak olmasına rağmen gönül bağımızın çok yakın olduğunu ifade etti.

10-119

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kırcaali Yaylası kemençe  horon ve türkülerle şenlendi Kırcaali Yaylası kemençe horon ve türkülerle şenlendi

Vali Karadeniz, gün içerisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya Barosu Başkan Vekili Av. Ali Samet Öztürk, İl Müftüsü Mehmet Aşık, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve yönetim kurulu üyeleri, Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özbay ile de makamında bir araya gelerek, ziyaretleri ve güzel düşünceleri için herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

07-103-602-6