TOKİ'nin indirim kampanyası başladı TOKİ'nin indirim kampanyası başladı

Program kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nı da ziyaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlandı.

vali_kaldirimdan_SATSO_veda_ziyareti (1)
"HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Valilik dönemi boyunca Sakarya’ya kazandırdığı değerler ve ortak çalışma kültürüne sunduğu katkılardan dolayı Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür eden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Sakarya’mızayapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görevinizde başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum. Siziher zaman ilimize verdiğiniz değerli hizmetleriniz, özverili çalışmalarınız ve içtenliğiniz ile anacağız. Siz bizler için artık Sakaryalı bir hemşehrimizsiniz.” dedi.

vali_kaldirimdan_SATSO_veda_ziyareti (2)
"BİRLİKTE GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPTIK"
Vali Çetin Oktay Kaldırım da Sakarya’nın coğrafyası, doğası, cana yakın insanları, kültürel zenginliği ve sahip olduğu güçlü argümanları ile özel bir kent olduğunu dile getirerek; “Çalışma dönemim boyunca yakın çalışma grubu içinde SATSO her zaman yer aldı. Birlikte güzel çalışmalar yaptık. Verdiğiniz destek, şehrin gelişimi için gayretleriniz çok değerli, takdirle bahsediyorum. Sakarya ile gönül bağımız devam edecek” ifadelerini kullandı.