VALİ FORMA GİYDİ

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile SESOB tarafından düzenlenen Ahilik Kültür Haftası Esnaf ve Sanatkârlar Futbol Turnuvası’na katılarak il protokolünden oluşan takımların karşı karşıya geldiği maçta forma giydi. Kaldırım, turnuvada dereceye giren takımlar ile finalist olan takımlarda forma giyen oda üyesi esnaflarımıza kupa ve madalyalarını vererek mücadelelerinden dolayı tebrik etti.

FcuLKURWAAY5Zeu

ÖDÜLLERİNİ VERDİK

Vali Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Dün akşam, Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Esnaf ve Sanatkârlar Futbol Turnuvasında forma giydik, esnaflarımızla bir araya geldik, ödüllerini verdik. SESOB ve emeği geçenleri tebrik ediyorum. Değerli Esnaflarımıza başarılı ve bereketli bir yıl diliyorum…” dedi.

FcuLK20WIAMUjYU

BAŞLAMA VURUŞU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de, “Ahilik Haftası kapsamında düzenlenen Futbol Turnuvası Final Müsabakasını seyrettik. Başlama vuruşunu gerçekleştirdik. Müsabakada yarışan hemşerilerimi tebrik ediyor, bu kıymetli kültürü yaşamaya ve yaşatmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

FcxffCQX0AA6W39FcxWvtxWQAINGkJFcuH5ZZXwAIBDG4FcuH5ZZXgAMYlrF