KONTEYNER KENTTE İNCELEME

Kahramanmaraş’ta Koordinatör Vali olarak görev yapan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AFAD Başkanı Yunus Sezer ile birlikte kurulum çalışmaları tamamlanmak üzere olanNecip Fazıl Kısakürek Konteyner Kentinde incelemelerde bulunarak gelinen son aşamaya ilgili bilgi aldı.

FvXD2-SWwAACzeZ

YAŞAM KOMLEKSİNDE KAPSAMLI HİZMET

6 Şubat’ta gerçekleşen iki büyük depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta inşa edilen ve kurulum çalışmaları tamamlanmak üzere olan Necip Fazıl Yaşam Kompleksi’nin içerisinde, AFAD çarşısı, çocuk parkları, yemekhane, mescit, çamaşırhane, yüzme havuzu, sağlık merkezi, el emeği üretim atölyeleri, genç ofis gibi hizmetleri de yer alıyor. 

FvWtyhkXoAYvtff

AFAD’DAN AÇIKLAMA

Başkan Sezer ile birlikte Vali Kaldırım’ın incelediği ve son durum hakkında bilgi aldığı Necip Fazıl Yaşam Kompleksi’ne ilişkin AFAD Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, AFAD Başkanı Yunus Sezer, Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ile birlikte inceledi. Devletimizin tüm imkanları ile milletimizin yanındayız. Destek veren herkese Milletimiz adına şükranlarımızı sunarız. Hep birlikte, Türkiye!”

FvXD2-TXoAAISRvFvXD2-TWwAECpi7FvXD2-SX0AMtjqV