“ŞEHRİ KARIŞ KARIŞ GEZDİK”

14 Mayıs’ın Türkiye için çok önemli bir seçim olacağını ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek seçim öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. 27. Dönem milletvekili olarak 5 yıl boyunca sahada olduklarını kaydeden Atabek, “27. Dönem Sakarya’nın tek kadın milletvekili olarak görev yaptım. Bu dönemde Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile yeniden aday olarak gösterildik. Zaten sahadaydık ancak seçim döneminde daha aktif olarak vatandaşlarımızla iç içeyiz. Seçim döneminde şehri karış karış gezdik. Sıkılmadık el girilmedik kapı bırakmadık. Esnafımızla, vatandaşımızla, kadınlarımızla bir aradayız. Ben bizleri bağrına basan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kadın ve gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (9)

“MİLLETİNE HİZMETKÂR OLMAYI ŞEREF SAYAN BİR LİDER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik kurulan ittifakın yurt dışı ayağını da eleştiren Atabek, “Avrupalı dergi kapaklarından, Biden'dan medet umuyorlar. Bu siyasi mühendislikleri milletimiz yemiyor. Biz hep sahadayız, bir kere bile muhalefetten arkadaşları sahada, insanlarımıza dokunurken görmedik. Oy istemeye bile tenezzül etmiyorlar. Bütün ümitleri algıyla seçim alabilmek. Düşünün ABD, İngiltere ve Fransa gibi birçok batılı ülkenin güçlü medya yayın organları hep bir ağızdan “Erdoğan gitmeli” diyorlar. Ve bunu büyük bir nefretle söylüyorlar.  Giderse bu ülkelerin kazanımı ne olacak? Kalmasını neden istemiyorlar? Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız mazlumun yanında, zalimin karşısında ülkesinin menfaatleri için milletine hizmetkâr olmayı şeref sayan bir lider” dedi.

CHP'de Kılıçdaroğlu'nun A Takımı belli oldu CHP'de Kılıçdaroğlu'nun A Takımı belli oldu

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (8)

“14 MAYIS’TA SANDIĞA GÖMÜLECEKLER”

Atabek sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüm engellemelere rağmen TOGG, Altay Tankı, Kaan, TGC Anadolu ve Akkuyu Santrali gibi projeler bunun en güzel örneği. Gerçekten de ülkenin en çok istikrara ihtiyacı var. Ülkenin Recep Tayyip Erdoğan gibi dik duran bir lidere ihtiyacı var. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye desteklerini esirgemeyecektir. Milletin iradesi, Milletin Adamı diyor.Terör yandaşlarıile milliyetçi geçinenler, başörtüsüne zulmetmiş kadrolarla başörtüsünü savunduklarını iddiaedenler aynı safta. Milletimiz bunları görüyor. Cevabını da 14 Mayıs’ta verecek. Sandığa gömülecekler.”

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (7)

“BOŞUNA HAYAL KURMASINLAR”

Atabek son olarak şunları kaydetti: “Muhalefetin tek derdi Erdoğan’ı devirebilmek. 20 yıldır sadece bunun için çalışıyorlar. Bu milletin hayrına olacak olan tek projeleri yok. Bu seçimde de 7 düvel bu amaç doğrultusunda bir araya geldi. Kendi ifadeleriyle bir kumar masası kurdular. Bu kumar masasına milletimizin destek vereceğini sanıyorlar. Ama benim Sakaryalı hemşehrilerim bunlara oy vermez. Sakaryalı ablalarımın, abilerimin aklını çelemezler. Gençler terörle arasına çizgi çekemeyenlere destek olmazlar. Boşuna hayal kurmasınlar” ifadelerine değindi.

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (6)ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (5)ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (4)ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (3)ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (2)ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK (1)