KAHVALTILI BULUŞMA
Sakarya Ahde Vefa Grubu üyeleri bu ayki buluşmasını Serdivan’da bulunan Luxon Hotel'de gerçekleştirdi. Kahvaltılı programa Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç ve üyelerin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Başkan Yardımcıları İrfan Püsküllü, Enver Tok ve Ömer Arslan, Erenler Kaymakamı Günhan Yazar, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Savcıları Orhan Karakurt ve Semih Akgül  İl Müftüsü Hasan Başiş, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İşkur İl Müdürü Tekin Kaya, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, Basın İlan Kurumu Kocaeli Müdürü Salih Yalçıntaş, Et Balık Kurumu Müdürü Önder Dağdelen, MÜSİAD Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Trabzonlular Dernek Başkanı Fehmi Çelebi ve Erzurumlular Dernek Başkanı Dursun Murat Ak katıldı.

ahde vefa (6)
BİRLİK BERABERLİK
Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç, her ay birlik beraberliği pekiştirmek için toplandıklarını söyleyerek, "Amacımız şehrin gelişimine katkı sağlamak için istişareler yapmak ve de birlik ve beraberliğimizi daim kılmak. Ülkemizi ve de şehrimizi çok seviyoruz. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

71 il 360 ilçesi ile 40 gündür sahada! 71 il 360 ilçesi ile 40 gündür sahada!

ahde vefa (2)
Programda ilahi ve müzik dinletisi yapılırken Başkan Mükerrem Koç'a program sonunda bir de hediye takdim edildi. Kahvaltılı buluşma çekilen toplu fotoğrafla son buldu.

ahde vefa (1)

ahde vefa (9)