SÖYLEMLERİ KINADILAR

Alperen Ocakları İlçe Başkanları, Büyük Birlik Partisi (BBP) Erenler İlçe Teşkilatında bir araya geldi. Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, İlçe Başkanları adına bir basın açıklaması yaptı. Çil Basın açıklamasında Uğur Arslan’ın sosyal medyada eleştiri konusu olan Sakarya ve Niğde halkına yönelik söylemlerini kınadıklarını ifade etti.

Uğur Arslan’a bir tepkide Alperenler ’den geldi  (13)

Kamuda çalışan avukatlar itibar istiyor Kamuda çalışan avukatlar itibar istiyor

KÜÇÜMSEMİŞ VE DIŞLAMIŞTIR

Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Öncelikle bütün milletimizin başı sağ olsun. Allah kalanlara yar ve yardımcısı olsun. Gündemde olan Uğur Arslan'ın Sakarya ve Niğde halkı hakkında yaptığı açıklamalarını şiddetle kınıyoruz. Özellikle 99 depremini yaşayan Sakarya halkının hala içlerinde sönmemiş yangınlar olmasına rağmen bu yakıştırmayı yapmış ve Sakarya ve Niğde'deki vatandaşların araçlarını küçümsemiş ve dışlamıştır.

Uğur Arslan’a bir tepkide Alperenler ’den geldi  (10)

BİRLİK VE DİRLİK İÇİNDE

Bir insana yakışmayacak şekilde peşin ön yargıda bulunan tüm sözlerini kendisine iade ederiz. Biz halk olarak bu özrün talebini kabul etmiyoruz, etmeyeceğiz. Depremzedelerimiz kurtarılmayı bekliyor, hâlâ yaralarını sarmaya çalışırken emniyet güçlerine yapacakları işi öğretiyorsun. Bizim gibilerin ve deprem bölgesine yardıma gidenlerin niyeti temiz. İçimizde böyle çürük elmalar çıksa da biz her zaman birlik ve dirlik içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Uğur Arslan’a bir tepkide Alperenler ’den geldi  (9)Uğur Arslan’a bir tepkide Alperenler ’den geldi  (8)Uğur Arslan’a bir tepkide Alperenler ’den geldi  (5)