"TÜRKİYE YÜZYILINI ANLATIYORUZ"
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; “AK Parti’nin en büyük özelliği hamurunu milletimizin yoğurmuş olmasıdır. AK Parti’yi millet kurdu tabelasını da biz astık der hep Sayın Cumhurbaşkanımız. Bugün biz, bu söylemi saha çalışmalarımızda her geçen gün açıkça görüyoruz. İl ve ilçe teşkilatlarımız ile tam kadro olarak sahadayız. Milletvekili adaylarımız ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelerek kendilerine Türkiye Yüzyılını anlatıyoruz. 16 İlçemizde de seçmenimiz bizi gördüğünde vakit kaybetmeyin diyor, daha fazla çalışarak Sayın Cumhurbaşkanımıza güç verin diyor. Türkiye’nin kaybedecek tek bir dakikası bile yok diyor. Allah her bir Sakaryalı hemşerimden razı olsun. 14 Mayıs’ta Sakarya’nın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye desteğinin her zaman olduğu gibi en yüksek seviyede olacağından şüphe duymuyoruz” dedi.

YUNUS TEVER 1.3
"MİLLET İTTİFAKI'NIN VİZYONU YOK"
İl Başkanı Yunus Tever, “Bugün millî geliri yaklaşık 1 trilyon dolara ulaşan bir Türkiye varsa, yıllık 36 milyar yerine 255 milyar dolar ihracat yapan bir Türkiye varsa, tarımsal gayri safi hasılası 407 milyar lirayı geçen bir Türkiye varsa bunu Sayın Cumhurbaşkanımıza ve onun kadrolarına borçluyuz. İstihdamını 32 milyon sınırına getiren, yıllık 51,5 milyon turist ağırlayan, turizm geliri her yıl artan bir Türkiye varsa, depreme rağmen emeklisini, işçisini, memurunu enflasyona ezdirmeyen ekonomisiyle bir Türkiye gerçeği varsa bunu Sayın Cumhurbaşkanımıza ve onun kadrolarına borçluyuz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri yapana kadar durmadan, duraksamadan çalışacağız. Bunu da son 21 yıldır olduğu gibi yine hep birlikte gerçekleştireceğiz. Son 21 yıldır yaptıklarımız,beş senede yapacaklarımızın teminatıdır. Biz AK Parti kadroları olarak bugüne kadar verdiğimiz sözleri nasıl tuttuysak milletimizin desteği ve duasıyla inşallah bunları da bir bir gerçekleştireceğiz. Karşımızdaki koalisyonun, millet ittifakının ise böyle bir derdi ve vizyonu yok. Vaat diye millete sıraladıklarına kendileri bile inanmıyor. Belediyelerindeki işçilerin maaşlarını taksit taksit ancaködeyebiliyorlar. Çıkmış bir de 'emekliye şunu vereceğim, memura bunu vereceğim, sana söz' diyor. Allah’a çok şükür ki bizim bu sözlere karnımız tok. Gayemiz ve arzumuz rekor bir oy oranı ile Sakarya’dan AK Parti’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermek, çocuklarımızın geleceği için bu başarılı istikrar ortamının devamını sağlamaktır” diye konuştu.

YUNUS TEVER 1.2
"MİLLİ DURUŞ YOK"
Meral Akşener ve Mansur Yavaş’ın Sakarya mitingine de değinen Tever, “9’lu koalisyon bir araya geldi ve Sakarya Demokrasi Meydanı’nda bir miting düzenledi. Komşu illerden kalkan otobüs seferleri, yaptıkları kirli propaganda ve siyasi yaklaşımları maalesef alanı doldurmaya yetmedi. Taşıma suyu ile de değirmen dönmeyeceğini bir kez daha görmüş oldular. Aziz Sakaryalılara şükranlarımı sunuyorum, bunlara geçit vermedi. Bu ittifakta ilke yok, kırmızıçizgi yok, hassasiyet yok, devletin ve milletin bekasına dair hiçbir milli duruş yok. Sakarya’ya gelince milliyetçi maskesi takmakla da olmuyor bu işler. Bunlar, Van'a ve Ağrı'ya gidince bölücü örgütün uzantılarıyla kol kola miting düzenliyorlar. Burada Sakarya’da, bayrak, vatan edebiyatı yapıyor, başka yerlere gidince 'Selo'ya özgürlük' diyenlerle kol kola yürüyor. Sakaryalı bunu yer mi? Yemez! Bu ülkeyi terör örgütleriyle kol kola girenlere, onlarla noter masasında pazarlık yapanlara asla teslim etmeyeceğiz. 14 Mayıs’ta HDP/YSP bayrağına sahip çıkanlar değil, Türk bayrağını yerde bırakmayanlar kazanacak! Milletimiz 14 Mayıs’ta bu oyuna bir kez daha geçit vermeyecek inşallah” ifadelerini kullandı.

YUNUS TEVER 1.1

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan: "Kulak asmıyoruz" Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan: "Kulak asmıyoruz"

YUNUS TEVER 1.5

YUNUS TEVER 1.4