Mustafa Gümüşel sordu, Cem Hatunoğlu cevapladı Mustafa Gümüşel sordu, Cem Hatunoğlu cevapladı

Şeşen ve Işıksu gençlerle
AK Parti’nin tam saha sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında milletvekili adayı Rahmi Can Şeşen, Adapazarı programlarında gençlerle buluştu. Şeşen, ilk olarak Sakaryaspor Boluspor karşılaşmasını tribünden takip etti daha sonra Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve teşkilat mensuplarıyla şehir merkezinde gençlerin kafelerdeki çay ve kahve sohbetlerine eşlik etti. 
rahmi_can_sesen2

Şeşen: “Tarih yazacağız”
Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde AK Parti’nin dinamik kadrolarla aktif bir şekilde sahada olduğunu vurgulayan ve Adapazarı programını değerlendiren Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, “Cumhurbaşkanımızın Sakarya’mıza teşriflerinde de gördük ki şehrimiz liderini çok ama çok seviyor, genç arkadaşlarımız da bizlerle birlikte alanda kendini en güzel şekilde gösterdi. Seçimlerde inşaallah tarih yazacağız. Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ağabeyimiz gibi bizler de Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Sevdamız Sakaryaspor’umuzun maçını izledik ve genç arkadaşlarımızın çay ve kahve sohbetlerine eşlik ettik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı inşaallah gençlerin yüzyılı olacak.”ifadelerini kullandı. 
rahmi_can_sesen3

Işıksu: “Gençler 14 Mayıs’a hazır”
AK Parti Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen ile gerçekleştirdikleri Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, genç kardeşlerimizin siyasette de her daim önünü açmış, daha güzel yarınlara gençlerimizle yürümeyi hedef göstermiştir.AK Parti'mizin Sakarya'mızdaki en genç Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen ile birlikte genç kardeşlerimizin çay ve kahve sohbetlerine eşlik ettik.Gençler, 14 Mayıs'a hazır.İnşaallah hep birlikte doğrusu AK Parti diyecek, doğru adımlarla yola devam ederek seçimleri zaferle neticelendireceğiz" diye konuştu. 
rahmi_can_sesen4