UNUTULMAZ GECE

Hendek Belediyesi’nin, kültürel ve sosyal faaliyetleri çerçevesinde Hendek Belediyesi ve Sakarya Türk Halk Müziği Kent Topluluğu iş birliğindeTürk Sanat Müziği Konseri düzenlendi. Düzenlenen konsere Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, MHP Hendek KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ve çok sayıda müziksever katıldı.Yoğun katılımın olduğu gecede Şef Doç. Dr. Serhan Demir’in şefliğinde sahne alan Sakarya Türk Halk Müziği Kent Topluluğusanatçıları birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatırken, koro ve solistler tarafından okunan parçalar da seyircilerden büyük alkış aldı.

1-814

ŞEF DEMİRDEN BAŞKAN BABAOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Bu tür etkinliklerin kentin sanat hayatı için çok anlamlı olduğunu belirten Şef Doç. Dr. Serhan Demir destek ve katkılarından dolayı Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür ederek, “ Başkanımızla tanışıklığımız çok eskilere dayanıyor bizi kırmazsa kendisinden bir türkü rica ediyoruz” diyerek Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu sahneye davet etti.

7-200

BAŞKAN BABAOĞLU’NUN SOLO PERFORMANSI BÜYÜK ALKIŞ ALDI

2. Ulusal Hikaye Yarışması’nın sonuçları belli oldu 2. Ulusal Hikaye Yarışması’nın sonuçları belli oldu

Kendisini sahneye davet eden Şef Doç. Dr. Serhan Demir’i kırmayıp sahneye çıkarak çiçek takdiminde bulunan Başkan Babaoğlu, Şef Doç. Dr. Serhan Demir’e, saz üstatlarına, koroda bulunan sanatçılara ve salonu dolduran Hendekli Türk Sanat müziği severlere teşekkür ederek ‘Ela Gözlüm’ şarkısını seslendirdi. Başkan Babaoğlu solo performansıyla katılımcılardan büyük alkış aldı.

6-2445-3304-4303-5312-601