GöRüŞME ZAMANI

2022-2023 futbol sezonunda Spor Toto 1. Ligde mücadele edecek olan temsilcimiz Sakaryaspor’da yeni sezon kadrosu erkenden kurulmak isteniyor. Bu bağlamda elini çabuk tutmak isteyen mevcut yönetimin iç transfer ile dış transferi aynı anda götürmeyi amaçlıyor. İç transferde de görüşmelerin başladığı gelen haberler arasında yer alıyor.

iÇ TRANSFER

Sakaryaspor yönetiminn iç transfer görüşmelerine başladığı ve öncelikle Hurşit Taşçı’yı takımda tutmak için görüştüğü öğrenildi. Ozan Sol, Ümit Kurt, Tahir Babaoğlu gibi isimlerle de görüşecek olan yönetimin mevcut takımdan 9-10 isimle yeni sezonda da yola devam etmek istediği belirtiliyor.

MENAJERLER SüREKLi öNERiYOR

Öte yandan 1. Lige yükselen ve tüm Türkiye’nin gündemine oturan temsilcimiz Sakaryaspor’a çok sayıda menajerin futbolcu önerdiği de belirtiliyor. Özellikle 1. Ligde görev almış ve Süper Lig’den küme düşmüş takımlarda top koşturan yabancı oyuncularla ilgili olarak Sakaryaspor’a çok sayıda futbolcu önerildiği biliniyor. Yönetimin ise sözleşmesi biten oyunculara yönelmek istediği de belirtiliyor.

PARASAL KONULAR

Sakaryaspor’da henüz yönetimin nasıl bir karar alacağı bilinmezken, yeni sezon için bütçenin en az 50-60 milyon TL olması bekleniyor. Bu büyük paraların nasıl karşılanacağı merak edilirken, Sakaryaspor’da öncelikle parasal konuların çözüme kavuşturulmasının beklendiği gelen haberler arasında.