Şehitler için 90 bin camide dua edildi Şehitler için 90 bin camide dua edildi

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Meclis Başkanı Bekir Uztürk, “Bir Kurban Bayramına daha erişmenin sevincini yeniden yaşıyoruz. Sevdiklerinizle ve ailenizle mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun.” diye konuştu. 

Ticaret Borsasinda Bayram Heyecani (2)
"ÖZEL GÜNLERİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK"
Sakarya Ticaret Borsası’nın büyük bir aile olduğuna değinen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Milli ve dini duygularımızı pekiştiren, inançlarımızı, örf ve adetlerimizi yaşadığımız bu özel günlerin önemi çok büyük. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, günlük kaygı ve sıkıntılarımızdan uzaklaştığımız bu özel günlerde büyük bir aile olmanın güzelliği yaşamak için bir araya geliyoruz. Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm islam ailemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sevdiklerinizle sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçireceğiniz bir bayram dilliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun.” dedi. 

Ticaret Borsasinda Bayram Heyecani (3)
"KARDEŞLERİMİZ ZULÜM ALTINDALAR"
Başkan Genç bayramlaşma programında Gazze’de zulüm altında kalan müslümanları da unutmayarak, “Gazze’deki müslüman kardeşlerimiz büyük bir zulüm altındalar. Bu mübarek günlerde uzun süredir devam eden bu vahşedin dinmesini temenni ediyorum. Oradaki kardeşlerimizin de inşallah bayramı kutlu olur” ifadeliri kullandı. 

Ticaret Borsasinda Bayram Heyecani (4)
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç sözlerini bitirirken, “Kesilen kurbanlarınızın kabul edilmesini niyaz eder, bir kez daha sizlerin, Borsa üyelerimizin ve tüm islam aileminin bayranı kutlarım” şeklinde konuştu.

Editör: Tuğrul Gümüşel