AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve İlçe Başkanı Erdal Köse gün boyu ilçe genelinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı, il koordinatörleri ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Erenler İlçe Sağlık Müdürü Mümtaz Seyda’yı ve 112 Acil Komuta Merkezi’ni ziyaretle başlayan program Türk Kızılay Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik ve yönetim kurulu üyelerini ziyaretle devam etti.

tever_ve_kilic_esnafla_iftar_yapti4

Gün boyu programlar
Kurum ve dernek ziyaretlerinin ardından program Merkez Mahallesi esnaf ziyareti, eski il başkanlarından Davut Terzioğlu’nu, Acar ve Erkara ailelerini ziyaretle devam etti. Program Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘İftara Beş Kala’ etkinliğinin ardından Atatürk Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen iftar programına katılımla son buldu.

tever_ve_kilic_esnafla_iftar_yapti6

Çalışmalar devam ediyor
Ziyaretlerde konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “33 mahallemizin her bir sokağına hizmet götürebilmek ve ilçemize değer katabilmek için tüm gücümüz ve gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geride kalan süreçte gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalara yenilerini ekleyerek Erenler’e hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

tever_ve_kilic_esnafla_iftar_yapti5

Asfalt çalışmaları kaldığı yerden devam
Başkan Kılıç, “Geride kalan 3 yıla baktığımızda ilçemizin alt ve üst yapısında ciddi anlamda çalışmalar gerçekleştirdik. Bu yıl da asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte cadde ve sokakları yenilemeye devam ediyoruz. Alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra ilçemizde kültür ve sanat etkinlikleri de pandeminin sona ermesi ile başladı” şeklinde konuştu.

tever_ve_kilic_esnafla_iftar_yapti3

Vatandaşlarla gönül gönüle
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Ramazan ayı ilçe ziyaretlerimize Erenler ile devam ettik. Erenler’de hemşehrilerimize yaptığımız aile ziyaretleriyle sevgiler ve mutluluklar paylaştıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaştıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında tüm unsurlarımızla birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya devam ediyoruz. Milletin partisi olan AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 

tever_ve_kilic_esnafla_iftar_yapti2

Teşekkür etti
Başkan Tever, “Atatürk Sanayi Sitesi esnafımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum. İftar sofralarında yakaladığımız birlik ve beraberlik ruhunu çalışmalarımıza yansıtacağız. Erenler’de bizleri muhabbetle karşılayan, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” dedi.