Kamuda fazla ödemelerin geri alınması 'Resmi'leşti! Kamuda fazla ödemelerin geri alınması 'Resmi'leşti!

RESMİ GAZETE’DE!

Sakarya halkının merakla beklediği raylı sistem hakkında gece saatlerinde yaşanan yeni gelişmede, Adapazarı- Serdivan ilçeleri arası raylı hat yapımı ile ilgili kararın Resmi Gazete'de yayımlandığı öğrenilmişti.

RAYLI SİSTEM İÇİN AÇIKLAMA

Raylı sistem projesinden gelen habere ilişkin AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

ÖZLEMLE BEKLENEN HABER GELDİ

Ankara’dan güzel haber geldiğini belirten Başkan Tever, “Sakarya'mızın ulaşım alanında yıllardır özlemle beklediği raylı sistem projesi ile ilgili Ankara'dan güzel haber geldi! Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, Adapazarı - Serdivan ilçelerimiz arasında planlanan raylı hat yapımı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız tarafından üstlenildi” ifadelerini kullandı.

TEVER’DEN TEŞEKKÜR

Projenin gerçekleşmesinde önemli rol oynayan isimlere teşekkür eden Yunus Tever, “Bu sevindirici gelişme için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.