DOKUMACI NE DEDİ!
İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı Dokumacı, “'MİNNETİNİZİ' reklam tabelalarına yazdıracağınıza, telefon etseydiniz de anlarlardı! Biz hiç israf yapmayacağız" ifadelerini kullandı. Dokumacı'ya cevap veren AK Parti Büyükşehir ve Adapazarı Meclis Üyesi Behlül Bayrak, İYİ Parti ve CHP'nin bu konuda yayınladığı reklam larının görsellerini paylaştı.

ÖRNEK GÖSTERDİ
Meclis üyesi Bayrak, o eleştiriye “Sevgili başkan size saygı ve sevgi duyan bir arkadaşınız olarak siyasilerin yapılan hizmet yahutta yapılmak istenen çalışmalarla alakalı bilgi vermek için bu tarz bilboord ilanları verdiklerini örnekle göstermek istiyorum. Amacım sizinle polemik değil dostane bir uyarı. Selamlar..” şeklinde cevap verdi.

PARTİLER KARŞILIYOR
Başkan Dokumacı da, “Liderlerin tabela bedeli partiler tarafından karşılanıyor. Belediyenizin yaptıklarını anlattığı tabelaları, bayram tebriği tabelaları oldu ve olacak. Hiç birine bir şey demedik ama bunun içeriği abes olmuş. O para milletin emaneti ve dikkatli kullanmak lazım, hayırlı akşamlar” ifadeleriyle Behlül Bayrak’a karşılık verdi.

MİLLETİN EMANET
Behlül Bayrak bunun üzerine, "Partilerin de ödenekleri milletin emaneti. Ayrıca bahsettiğiniz bilboardlar da şehrimize ve özellikle Adapazarı’mıza kazandırılan devasa yatırımlar ve bu yatırımlarla ilgili büyüklerimize teşekkür yazısı. Hepimizin gayesi millete hizmet. Sevgilerimle iyi geceler..” paylaşımında bulundu.