HAYAT BOYU ÖĞRENME
Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla ülke genelinde kutlanan 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası, Taraklı’da Kaymakam Halis Hacıismailoğlu, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Korkmaz daire müdürleri, usta öğretici, kursiyer ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Mühendislik Fakültesine TÜBİTAK-1001 Proje Desteği Mühendislik Fakültesine TÜBİTAK-1001 Proje Desteği

taraklı-HEM (21)
MÜZİK DİNLETİSİ
Taraklı Halk Eğitim Merkezi bahçesindeki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Taraklı Halk eğitim Merkezi Müdürü Timuçin Çetiner kurslar hakkında bilgi verdi. Kursiyerlere Kaymakam halis Hacıismailoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Kokmaz tarafında sertifikaları verilirken, programda müzik dinletisi gerçekleştirildi.

taraklı-HEM (19)
KURDELE KESİLDİ
Program sonunda Kaymakam Halis Hacıismailoğlu,belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Kokmaz ve protokoldekiler kurdele kesimiyle Halk Eğitim Merkezi içerisinde yer alan serginin açılışını gerçekleştirdi. Bez dokuma, el sanatları, dikiş,nakış ve resim kursları gibi birçok alanda kursiyerlerin çalışmalarının beğeniye sunulduğu sergide ikramlarda bulunuldu.

taraklı-HEM (18)

taraklı-HEM (10)

taraklı-HEM (1)