ANNEM GİBİ BAKIYOR
Gündemi sarsan şok olay Akyazı’da yaşandı. Kızlarının kaybolmasıyla Müge Anlı’ya başvuran aile 36 gündür kayıp kızları Sümeyye A.’yı arıyor. Aile kızlarının kaybolduktan 10 gün sonra kendilerini aradığını ve, "Ben iyiyim Sibel Ç. ile birlikteyim. Sibel bana annem gibi bakıyor ben çok memnunun" dediğini iddia etti. 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen Sibel Ç. Bugün Müge Anlı’nın programına telefon ile bağlanarak, Sümeyye’nin yanında olduğunu ve kimseyi zorla alıkoymadığını dile getirdi.

2-77

"BENİM YANIMDA"
Sibel Ç. "Sümeyye yanımda. Benimde yanımda olmak istedi benim yanımda. Ben kimseyi kaçırmadım. Sümeyye bende bir hafta önce evden ayrıldı. Ben kimseyi alıkoymuyorum. Sümeyye zaten kendi ailesi ile görüşüyor, konuşuyor. Hiçbir menfaatim yok sahip çıkıyorum. Ben resmimin ekrandan kaldırılmasını istiyorum" ifadelerine yer verdi.

Bunun üzerine Müge Anlı 14 yaşındaki bir kızı yanında tutamayacağını, bunun suç olduğunu ve hemen en yakın karakola gidip kızı teslim etmesi gerektiğini belirtti.

     4-50  3-71

HAREKETE GEÇTİLER
Aile de kızlarının aklına girdiğini düşündükleri için Sibel Ç’den şikayetçi olduklarını dile getirdiler. Aile, "Bir hafta önce kızımızı gönderdi. Sonra kendi gitti" iddiasında bulundu.

Öte yandan Sibel Ç. Ve Sümeyye A.’nın eğlence mekanında fotoğrafları ortaya çıktı. Küçük kıza alkol ve sigara aldığı ortaya çıkan görüntüler sonrasında aile kızlarının istismar edildiğinden endişeli. Antalya’da oldukları öğrenilen ikili için Antalya İl Emniyet Müdürlüğü de harekete geçti.