Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde (SUBÜ), Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Genel Sekreteri olarak atanan Personel Daire Başkanı Selim Uzun’a veda buluşması düzenlendi.

SUBU_personel_daire_baskanini_ugurladi (2)
Üniversite lokalinde düzenlenen buluşmaya SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Türkay, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen, akademisyenler ve idari personeller katıldı. Uzun’a emekleri için teşekkür edilirken, plaket ve çiçek takdim edildi.

SUBU_personel_daire_baskanini_ugurladi (3)
"BAŞARILAR DİLİYORUM"
Üniversiteyi ilk kurgulamaya başladıklarındaki yoğun çalışmalarda Selim Uzun’un da yer aldığını paylaşan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, “Üniversitemizin gelişim aşamasında kendisinden çok ciddi katkılar aldık. Bir sistem oluşturduğumuzu ve tüm çalışanlarımızın da katkısıyla kurumsal hale geldiğimizi düşünüyorum. Dışarıdaki kurumlara gittiğimizde bunu daha iyi görebiliyoruz. Tabii ki eksiklerimiz var onları da kabul ediyoruz. Selim Bey’e üniversitemize verdiği katkılar için teşekkür ediyor, kendisine başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. Bursa’da da inşallah fayda üretmeye devam edecektir” diye konuştu.

SUBU_personel_daire_baskanini_ugurladi (1)
"BURSA'DA DA BİR EVİNİZ VAR"
Gelişimine Rektör Sarıbıyık’ın önemli katkıları olduğunu söyleyen BTÜ Genel Sekreteri Selim Uzun ise, “Ayrıca tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onların da üzerimizde emekleri var. Biz elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Herkesin Bursa’da bir evi var. Geldiğinizde ağırlamaktan şeref duyacağım" ifadelerini kullandı.