AYRINTILI BİR SUNUM

Bakan Yardımcısı Eminoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç'ı misafir eden Başkan İshak Sarı, Bakan Yardımcısı'na İhsaniye Mahallesi'nde kurulması planlanan "Uluslararası Spor ve Eğitim Kampüsü Kentsel Tasarım Projesi" hakkında bilgi verip kendisinden desteklerini istedi. Ayrıca Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan projeyle ilgili olarak ayrıntılı bir sunum yaptı.

IMG_0169

TESİSLER KURULACAK

Karasu Belediyesini ziyaretinin ardından Karasu Spor Salonu, Yeni Mahalle Proje Sahası ve Karasu Stadyumu'nu ziyaret eden Eminoğlu'na Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı da eşlik etti. Yeni Mahalle Proje Sahasının gezilmesi esnasında Başkan Sarı, Spor ve Eğitim Kampüsü Projesi ile ilgili detayları Sayın Bakan Yardımcısı ile paylaşmaya devam etti. Proje dosyasını alan Eminoğlu, konuyla yakından alakadar olacağını ve Karasu’ya ihtiyaç duyulan tesislerin kurulacağını ifade etti.

DSC_9194

DESTEKLERİNİ İLETTİ

Başkan Sarı, Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu’na ziyareti için teşekkür ederek “Sayın Bakan Yardımcımız kısıtlı olan vaktine rağmen Karasumuz için çok önemsediğimiz Spor ve Eğitim Kampüsü Projemizin detaylarına alaka gösterdi ve İhsaniye Mahallemizde kurulmasını planladığımız kampüs için desteklerini belirtti. Karasu’ya vizyon ve değer katacak Uluslararası Spor ve Eğitim Kampüsü Kentsel Tasarım Projemizin hayata geçmesi için önemli adımlar attık ve görüşmeler gerçekleştirdik. İlçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına emek vermeye gururla devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

DSC_9132DSC_9057IMG_E0315

Sakaryaspor- Eyüpspor maçının ardından Sakaryaspor- Eyüpspor maçının ardından