Türksat 6A'da bir aşama daha atlatıldı Türksat 6A'da bir aşama daha atlatıldı

Vali Yaşar Karadeniz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar, Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık ve İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü'den oluşan heyet yapımı devam eden bin yataklı Sakarya Şehir Hastanesi’nin son durumuna ilişkin bilgi aldı.

Şehi̇r Hastane (2)ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Konuya ilişkin Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Şehrimiz sağlık altyapısına güç katacak Şehir Hastanesi’nde çalışmalar hızla devam ediyor. Yapımı devam eden bin yataklı Sakarya Şehir Hastanesi’nin son durumuna ilişkin bilgi aldık" dedi. AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, Valimiz Yaşar Karadeniz, Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar, Ali İnci, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar ile birlikte yapımı devam eden 1000 yataklı Sakarya Şehir Hastanesi’nin son durumuna ilişkin bilgi aldık” dedi.

Şehi̇r Hastane (3)

CİDDİ BİR İVME KAZANACAK

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, “Şehrimizin sağlık geleceği için büyük önem taşıyan bin yataklı Şehir Hastanesinin güncel durumunu yerinde inceledik. Bu modern sağlık kompleksinin tamamlanmasıyla birlikte, Sakarya halkı yüksek standartlarda sağlık hizmetine kavuşacak ve şehrimizin sağlık altyapısı ciddi bir ivme kazanacak. Hastanenin inşaat sürecinde gelinen bu aşama, bölgeye yapılacak sağlık yatırımlarının ne kadar stratejik ve öncelikli olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır” dedi.

Editör: Zhantor Jateey