GÜNDEM OLDU
Pamukova’da dini nikahlı eski eşinin ‘barışma isteğini’ kabul etmediği iddia edilen 31 yaşındaki kadın sokak ortasında yüzüne aldığı bıçak darbeleriyle yaralanmıştı. Yüzü paramparça olan ve tek gözünü kaybetme ihtimali bulunan kadın, “Dışarıya çıkarsa yarım kaldığı işi tamamlayacak, ölmek istemiyorum. Yardım edin” diye konuşmuştu. Talihsiz kadının yeni görüntüleri yayımlandı. Yüzüne onlarca dikiş atılan ve sosyal medyada gündem olan talihsiz kadının son halini paylaşan kardeşi, “10 aylık bebeği annesini tanıyamıyor” dedi. 

annesini_tanimadi4

YARDIM İSTEMİŞTİ
Yüzü tamamen parçalanan ve tek gözünü kaybetme ihtimali bulunan Gülay Ç.’nin hastanedeki tedavisi sürüyor. Acılı kadın, olay sonrası yaptığı açıklamada, “Beni bu hale koyanın müebbet yemesini istiyorum. Hiçbir kadın susmasın. Bugün bana, yarın size. Ailemi, çocuklarımı tehdit ediyor, müebbet yemesini istiyorum. İçeriden, dışarıya çıkarsa yarım kaldığı işi tamamlayacak. Ölmek istemiyorum. Bütün kadınlar gibi ölmek istemiyorum, çocuklarımı istiyorum, başka bir şey istemiyorum ben. Ne olur yardım edin” ifadelerine yer vermişti.

annesini_tanimadi3 copy

ANNESİNİ TANIYAMADI
Annesini görmesi için hastaneye getirilen henüz 10 aylık olan küçük çocuk annesini o halde görünce tanıyamadı. Annesinin “Gel anneciğim bana” demesine rağmen annesine gitmeyen çocuğun görüntülerini paylaşan talihsiz kadının kardeşi, “O ş… ablamı bu hale getirdi. Ve 10 aylık bebeği annesini tanımıyor. Herkes bu videoyu izlesin” diyerek ablasını bu hale getirenin cezalandırılmasını istedi. Öte yandan olaydan bir süre sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim olan şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmiş, adliyedeki işlemlerin tamamlanmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

annesini_tanimadi5