ŞEKİLLENDİRMEK İSTİYORUZ

Hafta sonu yapılan SMMM Yeterlilik sınavına, 3568 sayılı yasanın yürürlüğe girmesinin 34. yılına, mesleğin geleceğine ve meslek mensuplarının iş yaşamına değinen Sakarya SMMM Odası Başkanı Erdinç Atalay açılış konuşmasında, “Çok Kıymetli Mesleğimizin Geleceği Genç Meslektaşlarım, bugün burada hem mesleki hem de sosyal hayatı konu alan bir etkinlik düzenledik. Sizlerin çok kıymetli fikirleriniz ile bundan sonraki oda çalışmalarımızı şekillendirmek istiyoruz.  Katılımlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, hafta sonu yapılan Yeterlilik Sınavına giren arkadaşlarıma başarılı sonuçlar almalarını diliyorum” dedi.

DSC04879

SUNUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, mesleğin geleceği ve TÜRMOB çalışmaları hakkında gençleri bilgilendirirken, TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Cemal Yükselen, Dönüşüm Sürecinde Mesleğin yeni misyonu ve Değeri Temelli Hizmet Pazarlaması hakkında sunum gerçekleştirdi. Önceki dönem Sakarya SMMM Odası Başkanı Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık'ın katkılarıyla devam eden etkinlikte mesleki gelişmeler, sorunlar hakkında genç meslektaşlarımızın yanında olduğunu belirtti.

DSC04711

Serdivan Belediyesi camilere lokum dağıtımı gerçekleştirdi Serdivan Belediyesi camilere lokum dağıtımı gerçekleştirdi

KEYİFLİ BİR GÜN

YMM-Gelir İdaresi E. Başkan Yardımcısı Abdullah Kiraz, Kocaeli, Düzce Oda Başkanları ve yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşen etkinliğin planlamasında desteklerini esirgemeyen sponsorların, Sakarya Üniversite Muhasebe ve Finans Araştırmaları Merkezi MUFAM’ın çalıştay desteği, hocaların sunumları ve etkinlikleri ile gençlerle bilgilendirici, keyifli bir gün geçirildi.

DSC04706DSC04702DSC04632DSC04625DSC_1909