DERDİMİZ SAKARYA’YA HİZMET

Meclis Başkanı Erdem Ercan ''Görevi devraldığımız Talip Kuriş başkanımıza teşekkür ediyorum. Birlikte geçireceğimiz dönemin hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecini geride bıraktık. Bu salonda bulunan meclis üyelerinin tek derdi Sakarya'ya hizmet bu sorumluluk duygusuyla hareket edeceğiz. Sakarya'nın menfaatini göz önünde bulunduracağız” dedi.

Ff_ozX-WAAAezCP

KAZANAN SAKARYA OLACAK

Toplantıda konuşan başkan Akgün Altuğ, “3 Ekim’de başlayıp 7 Ekim’de tamamlanan yoğun bir seçim dönemini geride bıraktık. Seçim dönemindeki rekabetin asıl amacı odamıza hizmet etmek. Artık seçimin kazananı da kaybedenini de bir kenara bırakıyoruz. Bunan sonra Sakarya ve üyelerimizin menfaatlerini düşünüyoruz. Kazanan Sakarya olacak” diye belirtti.

Ff_ozLZXoAA10j0

SİYASET ÜSTÜ BİR KURUM

Altuğ, “Komitelerimizi her zamankinden daha aktif görmek istiyoruz. Sık sık gündeme getirdiğim konuları tekrardan sizlerden de istiyorum. SATSO kampüsünden girerken lütfen siyasi kimliklerinizi kapıda bırakın. Zira aramızda siyasi kimliğe sahip arkadaşlar da var. Burası siyaset üstü bir kurumdur. Siyasi kimliğinizi kapıda bırakın. Çıkışta alır devam edersiniz” dedi.