AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Eken, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Haydar Kara, Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır, Meclis üyesi Adem Kümbet ve Muhtar Kemal Porsuk ile birlikte Serdivan'ın Esentepe Mahallesi’nde bulunan esnafları gezen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulundu. 

serdivan_belediye_baskani_yusuf_alemdar_esnaf_ziyareti (3)
Serdivanlı esnafların istek, görüş ve taleplerini birebir dinleyerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Alemdar, çalışmalarına karar vermeden önce ilk olarak vatandaşları düşündüklerini, onların menfaatleri doğrultusunda yatırımlarını gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

serdivan_belediye_baskani_yusuf_alemdar_esnaf_ziyareti (2)
"Çalışmalarımıza devam edeceğiz"
Esnaf ziyaretlerini ilçenin tüm mahallelerde gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Alemdar; “Belediye olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve yerinde olması için vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bugün ilçemizin ekonomisine katkıda bulunan esnaf ve sanatkârlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum” dedi.

serdivan_belediye_baskani_yusuf_alemdar_esnaf_ziyareti (1)