HEYECANLARINA ORTAK OLDULAR

Serdivan Belediyesi Millet Bahçesinde,ilçe genelindeki tüm okulların katılımıyla gün boyu devam eden şenlikte eğitim öğretim yılı boyunca okullarda yapılan Bilim, Kültür, Sanat ve Spor alanlarıyla ilgili çeşitli etkinlikler sunuldu. Serdivan İlçe Kaymakamı Ali Candan, Serdivan Belediyesi Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu, ilçe milli eğitim müdürleri, il ve ilçe milli eğitim yöneticileri, ilçe protokolü, muhtarlar, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve kalabalık vatandaş topluluğunun açılışına katıldığı etkinlikleri gün içerisindeVali Yardımcısı Muhsin Çatmadım ile İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı da gezerek öğrencilerin heyecanlarına ortak oldular.

Başkan Yüce çalışmaları yerinde inceledi Başkan Yüce çalışmaları yerinde inceledi

Serdivan Coşkulu Şenlik (7)

VATANDAŞLARDAN TAM NOT

Büyük ilgi gören şenliğin açılışında bir konuşma yapan Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Sakarya Valiliğinin himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Bilim, Sanat ve Spor Sakarya projeleri kapsamında düzenledikleri ‘Ders Yılı Sonu Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Şenliğine’ katılan ve katkı veren herkese teşekkür etti. Renkli görüntülere sahne olan şenlik, sergileri ve etkinlikleri ile eğitim camiasından ve vatandaşlardan tam not aldı.

Serdivan Coşkulu Şenlik (6)

DAHA ZENGİN İÇERİKLERLE

Okulların çalışmalarını sergilediği stantların yanısırasosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerin ilgiyle izlendiği“Sene Sonu Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Şenliği” 17-18 Haziran tarihlerinde YKS’ye girecek lise son sınıf öğrencileri için gerçekleştirilen coşkulu konserle tamamlandı. Ses ve saz sanatçılarından oluşan müzik grubunun seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla sınav stresini bir nebze olsun üzerinden atan üniversite adayı gençlerin coşkusuna, aileleri ve tüm davetliler alkışlarıyla eşlik ettiler. Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere Serdivan Maarif Ailesinin gurur duyduğu şenliğin önümüzdeki yıl daha zengin içeriklerle ve katılımla yapılacağının müjdesini verdi.

Serdivan Coşkulu Şenlik (5)Serdivan Coşkulu Şenlik (4)Serdivan Coşkulu Şenlik (3)Serdivan Coşkulu Şenlik (2)Serdivan Coşkulu Şenlik (1)