Serdivan İlçesi Kaymakamı Ali Candan’ın da katıldığı gecede bir araya gelen okul müdürleri yoğun eğitim çalışmalarıyla geçecek ikinci dönem öncesinde moral depoladılar. Gecenin açılışında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere Serdivan Maarif Ailesinin tüm faaliyetlerinde takım ruhu içinde hareket ederek evlatlarımızın eğitimi için gecesini gündüzüne katarak, fedakarca çalıştığını ifade etti.

serdivan moral gecesi (9)

Serdivan Kaymakamı Ali Candan da konuşmasında çalışan her insanın dinlenmeye, yeni bir motivasyona ihtiyacı ve hakkı olduğunu belirterek, Serdivan Maarif Ailesinin de eğitimdeki tüm hedeflerini gerçekleştiren başarısıyla bunu fazlasıyla hakettiğini söyledi. Gecenin hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik eden Kaymakam Ali Candan Serdivan Maarif Ailesine, çocuklarımızın hayata en güzel şekilde hazırlanmasında yapacakları çalışmalarda üstün başarılar diledi.

serdivan moral gecesi (8)

Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğimizin en güzel eserlerinin seslendirildiği moral motivasyon gecesinde Serdivan İlçe Millî Eğitim Müdürü Ali Dere ve Şube Müdürleri Atilla Görgün, Koray Keskin, Murat Arslan, Halil Dursun ve Mahmut Kartaloğlu’nun oluşturduğu sürpriz koro büyük beğeni gördü.

serdivan moral gecesi (6)

Katılan herkesin bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğu gecede ayrıca İlçe Millî Eğitim Müdürü Ali Dere, Şube Müdürü Mahmut Kartaloğlu, Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kadir Gezer, Hacı Emine Oba Ortaokulu Müdürü Murat Biket, Mehmet Sadık Eratik Ortaokulu Müdürü Orhan Atmaca seslendirdikleri birbirinden güzel solo türküleriyle geceye renk kattılar. Nezih bir ortamda gerçekleşen moral motivasyon gecesinin finalinde Çırpınırdı Karadeniz ve Türkiye’m şarkıları birlikte seslendirildi.

serdivan moral gecesi (1)