DİKKATLERİ ÇEKİYOR
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve kısa sürede 600 tona ulaşan üretimiyle dikkatleri üzerine çeken Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, Türkiye’nin birçok şehrinden misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Merkezin faaliyetleri arasında yer alan eğitim ve bilgilendirme toplantıları kapsamında ziyaretçilerine kapılarını açan Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, tarımsal eğitimde model proje olarak öne çıkıyor.

1-263
Son olarak Bolu İl Tarım Müdürlüğü yetkilileri ve bölge çiftçilerinden oluşan heyeti ağırlayan merkezde, düzenlenen eğitim toplantısıyla seracılık ve tesis hakkında kapsamlı bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

2-195
YENİLİKÇİ UYGULAMALAR
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, tarımda profesyonellik vurgusu yapılarak, “Büyükşehir Belediyesi olarak tarımsal alanda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde yenilikçi bir politika izleyerek gelişen tüm teknolojik ve ekipman olanaklarını yakından takip ediyoruz. Yaşadığımız dünyada iklim değişikliğinin getirmiş olduğu sorunlar, bizleri gerçekleştireceğimiz tarımsal faaliyetlerde daha profesyonel ve hassas davranmaya yönlendirmektedir” denildi.

5-107
"BAŞARILAR DİLERİZ"
Açıklamanın devamında, “Bu noktada başta şehrimiz olmak üzere ülkemizde tarımın gelişmesi adına edindiğimiz tüm tecrübeleri merkezimizi ziyaret eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Bolu İl Tarım Müdürlüğü yetkilileri ve bölge çiftçilerine, alanında uzman mühendis ve yetkililerimiz tarafından eğitim toplantısı düzenlenerek kapsamlı bir bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, tüm çiftçilerimize üretim hayatlarında başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.