ZİYARET ETTİLER

Ekşi’nin listesinde yer alan Şükrü Kılıç, Coşar Tok ve Sezer Şengöz sektörün önemli temsilcileri ile bir araya geldi. Sakarya Müteahhitler Birliği Kurucu Başkanı Orhan Ünver, Mehmet Emin Kaba ve Tayyip Kaba’yı ziyaret ettiklerini ifade eden Şükrü Kılıç, kendilerine çalışmaları hakkında bilgi vererek desteklerini istediklerini aktardı.

DESTEK AÇIKLAMASI

Ziyaretlerde Ünver, genç müteahhitlere tecrübelerini aktarırken gençlerin sektöre daha fazla katkıta bulunacağına inandığını söyledi. Mehmet Emin Kaba ise, inşaat faaliyetleri gösteren firmaların teknik konularda yaşadığı aksaklıkların dile getirilmesi gerektiğini ifade ederek 34. Meslek Komitesinden adaylığını açıklayan Ekşi ve ekibinin bu konuda ilgili kurumlarla köprü görevi yapması gerektiğini söyledi. Kaba ayrıca sektördeki sıkıntılardan bahsetti. Tayyip Kaba ise kendilerini ziyaret eden isimlere başarılar dileyerek genç isimleri her zaman destekleyeceğini belirtti.

1 (2)

TEŞEKKÜR ETTİLER

Ziyaretleri değerlendiren Şükrü Kılıç, “Sektörümüzün önemli isimlerinin tecrübelerini dinlemek ve onlara çalışmalarımızı aktarmak istedik. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Coşar Tok ise, 34.Meslek Komitesi Çalışma Grubu olarak tüm üyelere ulaşmak için yoğun çaba sarf ettiklerini belirterek, Orhan Ünver, Mehmet Emin Kaba ve Tayyip Kaba’ya kendilerini ağırladıkları için teşekkür etti. Sezer Şengöz ise ziyaretlerde 3 isme de vizyonlarını anlatırken, Sakarya’da sektörde yaşanan sorunların çözüm yolları konusunda istişarede bulunduklarını kaydetti.

1 (1)