TAM DESTEK MESAJI

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Girişimci İş Adamları Vakfı Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti. Şube Başkanı Baki Demir ve üyeleriyle bir araya gelen Alemdar’a, Milletvekili Murat Kaya, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman eşlik etti. Alemdar, Sakarya iş dünyasının yanında olacaklarını kaydederek, üretime tam destek mesajı verdi.

Gi̇v (4)

BAŞARI TEMENNİSİ

Jandarmadan 313 öğrenciye trafik eğitimi Jandarmadan 313 öğrenciye trafik eğitimi

Girişimci İş Adamları Vakfı Sakarya Şube Başkanı Baki Demir, adaylık sürecine ilişkin başarı dileklerini paylaşarak, “Biz siyasette değil üretimdeyiz, girişimdeyiz. Şehrimizde girişimcilik ruhunu canlı tutmak, iş yapmayı, üretmeyi önceleyen bir anlayışla hareket ediyoruz. İstişare kültürünün önemine inanıyoruz. Yerel yöneticilerle istişare etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Gi̇v (1)

İŞ BİRLİĞİMİZİ GELİŞTİRECEĞİZ

Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Girişimci İş Adamları Vakfı’nın Sakarya’da hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Girişimcilik anlayışıyla şehrimiz üretimine katkı sağlayan isimlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. İş dünyamızla birlikteliğimizi geliştirerek sürdüreceğiz. Her birinize çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Gi̇v (8)

İŞ DÜNYAMIZIN YANINDAYIZ

Nazik ev sahiplikleri için Girişimci İş İnsanları Vakfı Sakarya Şube Başkanı Baki Demir ve üyelerine teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, üretim yapan, yeni ticari girişimlerle ekonomiye katkı sağlayanların yanında olduklarının mesajını verdi. Alemdar, istişarenin önemine işaret ederek, “İstişareyi elden bırakmadan ortak akılla eylem ve söylem birliği yaparak şehrimizin yarınları için güzel işler yapmak istiyoruz. Sizlerle bir araya gelmekten, vakfın Sakarya’da da kurulmasından mutlu oldum. Her birinize işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin” dedi.

Gi̇v (4)

HER GEÇEN GÜN GENİŞLİYOR

Milletvekili Murat Kaya, Sakarya iş dünyasının üretim gücünün her geçen gün geliştiğine dikkat çekerek, “Daha önce de sizlerle bir araya gelmiş, şehrimizle ilgili istişarelerde bulunmuştuk. İnanıyorum ki sizlerin girişimci yapınız, üretim anlayışınız ile şehrimizin ve ülkemizin üretim hacmi genişleyecek, Sakarya daha da güzel yarınlara ulaşacaktır” diye konuştu.

Gi̇v (5)