GELİŞMELER ELE ALINDI

Eylül Ayı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Yerel Yönetimler Başkanı Enver Tok ve AK Partili İlçe Belediye Başkanlarının katılımıyla Söğütlü Festival Alanı’nda gerçekleşti. Toplantıda şehir genelinde ve ilçelerdeki devam eden projeler, yatırımlar ve tüm siyasi gelişmeler etraflıca ele alındı.

EŞİT BİR ŞEKİLDE HİZMET

AK Partili Belediyelerin tüm ilçelerdeki mahallelere eşit bir şekilde hizmet götürdüğünü ifade eden Tever, toplantı sonrası şu açıklamalarda bulundu; “Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımızla bu ay Söğütlü ilçemizin ev sahipliğinde bir araya geldik. Başkanlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Bu istişare ve değerlendirme ile toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Bu ay ki toplantı da şehrimizin ve ilçelerimizin gündemiyle ilgili gelişen siyasi hadiseleri ve devam eden çalışmalarımızı etraflıca değerlendirdik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin bir çalışma sunumu oldu. Şehir genelinde devam eden altyapı, yağmursuyu, kanalizasyon ve asfaltlama ile üst yapı çalışmaları hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulundu.

REKOR BİR SEVİYEDE

Allah’a hamdolsun ki bu yıl asfaltta rekor bir seviyede atılım ve bir çalışma gerçekleştirmiş olduk. Kocaali’den Taraklı’ya, Hendek’ten Sapanca’ya kadar tüm ilçelerimizde asfalt çalışmaları belli program dâhilinde gerçekleşemeye devam ediyor. 16 ilçemizde ve şehir merkezimizde yapılan yenileme çalışmalarıyla, vatandaşlarımız ulaşım konusunda büyük bir ölçüde rahatlamış oldu. Zaten bizim siyaset anlayışımızın temelinde her zaman hizmet vardır. Biz AK Parti kadroları olarak seçim döneminde söylediklerimizi sandıklar kapandıktan sonra unutanlardan asla olmadık. Allah’a hamdolsun ki söz verdiğimiz her konuyu çözüme kavuşturarak bir bir yerine getirdik. Her bir vatandaşımızın mesuliyetini omuzlarınızda hisseden Belediye Başkanlarımızla bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yapacağımız çalışmaları istişare ederek, daha iyi hizmet verme konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz.

DEĞER KATACAĞIZ

Hizmet bilinciyle hep birlikte yol yürüyoruz. 2023 seçimleri yolunda gayretle sürdürdüğümüz hizmetler ile şehrimize değer katmaya devam edeceğiz. Kardeşliğimizi pekiştirecek, sevgimizi daha da artıracağız. AK Parti’nin belediyecilik anlayışıyla, ortak akıl ve eş güdüm içerisinde hareket ederek ilçelerimize en iyi hizmeti götürmek için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, Söğütlü Belediye Başkanımız Koray Oktay Özten’e ev sahipliği için teşekkürlerimi sunuyorum. Durmak yok, yola devam.”