KEPENK KAPATTIRIYOR!
Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı, "İlçemizde elini sıkmadığımız, hatırını sormadığımız varsa sorunu elimizden geleni yapmadığımız hemşehrimiz kalmayacak diyerek yola çıkmıştık. Ve çok şükür ilçemizin her noktasına giderek, gelen her sorunu her şikayeti yerinde inceleyip, hemşehrilerimizin sesi olarak bu sözümüzü tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz. Son ziyaretimizi çarşı merkezindeki esnaf ve hemşehrilerimize yaptık. Her ne kadar defalarca söylesek de bir kez daha söyleyelim, büyük bir ekonomik sıkıntı olduğu artık aşikar. İnsanlarımız sadece işyerlerini ayakta tutmaya çalışıyorlar” dedi.

28b4ed66-5342-4dc4-b8b4-d975d7d4c012

ACİL ÖNLEM ALINIZ

Dokumacı ayrıca, “Hepsinden de önemlisi zorunlu ihtiyaçlar insanların ocağına incir ağacı dikmeye başladı. Elektrik, su, doğalgaz faturaları bugün birçok esnafı kepenk kapama ile karşıya karşıya getiriyor. Bunlar lüks değil zorunludur. Bu nedenle sosyal devlet ilkesi gereği ivedilikle bu sorunun çözülmesi gerekir. Bu konu siyaset üstüdür ve sosyal patlama riskini doğurmaktadır. Yetkililere bir kez daha sesleniyoruz bu konuda acil önlem alınız” ifadelerine yer verdi.

4085fcce-45dd-499f-91af-44bece6888fa
İYİ BİR DEĞİŞİM
Başkan Dokumacı son olarak, “Sahada gördüğümüz diğer bir hususta hemşehrilerimizin şehrimizde iyi bir değişime hazırlandığı ve partimizi en büyük umut olarak gördükleri oldu. Bizlerde onların bu güvenlerini boşa çıkarmamak için şimdilik muhalefette, seçimler sonrası da inşallah iktidar da çalışmalarımıza aynı heyecanla devam edeceğiz" dedi.

c028a5c7-f5b7-4d9d-8c3f-02d73ae88fef