ÇELENK SUNULDU

Sakarya'da, Valilik Makamı, Garnizon Komutanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Muharip Gaziler Derneği Başkanlığının katılımıyla gerçekleştirilen 19 Eylül Gaziler Günü Anma programı; Valilik Kampüsü’nde Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Saat 10:00 da çelenk sunma ile başlayan tören; saygı duruşu, İstiklal Marşı ve bayrağın göndere çekilmesi ile devam etti. Vali Yaşar Karadeniz, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle düzenlenen törende, Kahraman Gazilerimizle tek tek ilgilenerek günlerini kutladı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.

F6X-WLzXYAAcJOL

DERNEĞE ZİYARET

Valilik Kampüsü’nde yapılan törenin ardından Vali Yaşar Karadeniz ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'nin Sakarya Şubesi'ni ziyaret etti. Vali Yaşar Karadeniz, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi ve Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesini ziyaretinde, baş tacımız Kahramanlarımız ve ailelerine her zaman minnettar olduklarını söyledi.

F6X-UaWXwAAaU9v

BİSİKLET HEDİYE

Ziyaretin ardından Başkan Yüce tarafından gazi çocuklarına 25 bisiklet hediye edildi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Sakarya Valimiz Sn. Yaşar Karadeniz ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesini ve Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret ettik. Dernek üyeleri ve kıymetli gazilerimizle hasbihâl edip şehit ve gazi yakını 25 kardeşimize bisiklet hediyelerini takdim ettik" dedi.

F6X-av0WUAAPtDJF6YKtkCWgAAY2_0F6Yb8YnXUAACVY6F6Yb8YgWUAApZx2F6X-ZQlWcAAA1RA

FOTOĞRAFÇILARDAN  VALİ KARADENİZ’E ZİYARET FOTOĞRAFÇILARDAN VALİ KARADENİZ’E ZİYARET

F6Yb9chW4AAAzhkF6Yb9cjXMAEHqiu