SEDAŞ’ın Bölge Müdürleri ve Bölge Yöneticileri, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında muhtar derneklerini yerinde ziyaret ederek, tebrik mesajlarını iletti. Bölgelerde yürütülen bakım, onarım, yenileme ve yatırım çalışmaları hakkında muhtarlara detaylı bilgi aktarıldı.
SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmazkutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Muhtarlarımız daha güzel bir gelecek için ülkemize büyük emek harcıyor. Bulunduklarıbölgelerde önemli bir temsiliyet yürütüyor ve vatandaşlar ile kurumlar arasında köprüvazifesi görüyor. Özverili çalışmalar yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.” 
Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze Bölge Müdürleri veBölgeYöneticilerinin muhtarlara yaptığı kutlama ziyaretleri memnuniyetle karşılandı. Bölge muhtarları SEDAŞ’tan almış oldukları hizmetlerden de memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkürlerini iletti. Ziyaret fotoğrafları SEDAŞ’ın sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Ayrıca bölgede görev yapan toplam 2 bin 125 muhtara, SMS gönderimi ile de kutlama mesajları iletildi.
2015 yılından itibaren hizmet veren özel muhtar VIP hattındanerişim sağlayan muhtarlar, arama önceliklendirme teknolojisi ilemüşteri temsilcilerinehızlıca bağlanıyor.Özel muhtar VIP hattı ile muhtarlar tarafından iletilen talep ve bildirimlerinçözümlenmesi sağlanarak, muhtar memnuniyetinin yükseltilmesi hedefleniyor.