Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinin elektrik dağıtım faaliyetini yürüten SEDAŞ, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) üyesi oldu.

SEDAŞ’ın Türkiye Kalite Derneği (KalDer) üyesi olması dolayısıyla düzenlenen sertifika töreni, Sakarya’daki Teknik Eğitim Merkezi'nde gerçekleşti. Törende üyelik sertifikasını SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, KalDer Yöneticisi Elif Eğeryılmaz’ın elinden aldı. 

sedas_kalder_uyesi_oldu (2)
SEDAŞ Üst Yönetim Ekibi ve bağlı departmanların katılım sağladığı törende konuşan SEDAŞ CEO’su Dr. Necmi Odyakmaz “Mükemmellik kültürünü benimseyen ve ülkemizin yaşam kalitesini artırma misyonu ile çalışan Türkiye Kalite Derneği’nin bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. KalDer’in sağladığı eğitimler, etkinlikler, deneyim paylaşımları ve teknik geziler gibi hizmetlerinin şirketimize katkı sağlayacağına inanıyorum. Ulusal kalite bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve mükemmellik modeli uygulamalarının yaygınlaştırılmasına ülkemizde öncülük eden dernek ile iş birliği çalışmalarımızı Regülasyon ve Uyum Direktörlüğümüze bağlı Stratejik Planlama ve Geliştirme Müdürlüğümüz üstlenecek. Hedefimiz her zaman olduğu gibi müşterilerimiz ve onlara sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmaktır. Üyeliğimizin şirketimize büyük katkı ve kazanımlar getirmesini temenni ederim” dedi. 

Darıçayırı Barajı’nda çalışmalar hız kazandı Darıçayırı Barajı’nda çalışmalar hız kazandı

sedas_kalder_uyesi_oldu (1)
Ülkemizde 30 yılı aşkın bir süredir yönetim ve kalite bilincinin yaygınlaşması ve benimsenmesi için faaliyet gösteren KalDer, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın “Yönetim Kalitesi ve Sürdürülebilirlik” ilkelerinin yaygınlaşmasıçalışmalarında lider rol üstlenmektedir.