Dernek Kurucu Başkanı Halil Müftüoğlu ile Başkan yardımcısı Ayhan Akgül ev sahipliğinde gerçekleşen programda dernek üyeleri, yeni üyelerle tanışarak yaz ayı boyunca yapılması planlanan etkinlikler hakkında istişarede bulundu.
Ayhan Akgül Sanat Platformu kurucusu ve SAYBİR dernek başkan yardımcısı, yazar - yönetmen Ayhan Akgül, “İlerleyen dönemlerde de üye kayıtlarımız devam edecek. Birbirinden değerli sanatçı arkadaşlarımızla kahvaltı programında bir araya geldik. Bugün özellikle yaz dönemi boyunca gerçekleştireceğimiz şiir ve sanat etkinliklerinin değerlendirmesini yaptık. Belediyelerden programlar için tarihleri aldık, onay sürecindeyiz. Sakarya Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği ve Ayhan Akgül Sanat Platformu olarak çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
Program sonrası açıklama yapan Başkan Halil Müftüoğlu ise, “Bugünkü kahvaltımıza katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu halkanın daha da genişlemesi için bütün üyelerimizin ve yeni üyelerimizin katılımları ile kocaman bir aile oluşumuna katkı sağlanması amacı ile gayret gösteren Ayhan Akgül kardeşime teşekkür ederim” dedi.