Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Alper Erkin koordinatörlüğünde, uluslararası katılımlı olarak düzenlenen ‘Yara Kursu’ 8 Mayıs Pazartesi günü başladı. IHM European Academy of AsciencesandArts (easa)’in resmi partnerliğinde yara eğitimi almak isteyen ulusal ve uluslararası sağlık profesyonellerin katıldığı kurs 13 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek.

SAÜ Uluslararası İşbirliği Ağını Genişletmeye Devam Ediyor (2)

Kursun ilk gününde, Prof. Dr. Hamza Al, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Karabay, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Fikret Halis, IHM ‘ den Prof. Dr. Thomas Eberlein ve IHM Genel Sekreteri Stefan Bergmann, Tıp Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Alper Erkin, Uluslararası Ofis Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Tuba Tatar ve kursiyerlerin katılımı ile bir yemek organizasyonu düzenlendi. IHM International ile imzalanan protokolle tıp alanında gerçekleştirilecek çalışmaların ilki niteliğinde olan ‘Yara Bakımı ve Yönetimi Temel Kursu’ sonrasında tüm katılımcılara uluslararası geçerliliğe sahip sertifika takdim edilecek.

TÜBİTAK: "SUBÜ birçok alanda Türkiye ortalamasının üzerinde" TÜBİTAK: "SUBÜ birçok alanda Türkiye ortalamasının üzerinde"

SAÜ Uluslararası İşbirliği Ağını Genişletmeye Devam Ediyor (4)SAÜ Uluslararası İşbirliği Ağını Genişletmeye Devam Ediyor (3)