Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1200 No’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Ağustos Ayı Gelir-Gider Tablosu, Kat’i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Vahap Gün’ün sunumunun ardından oylanarak, meclis üyeleri tarafından tasdik edildi. Toplantıda konuşmalar öncesinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nca 2018-2022 dönemi gerçekleştirilen faaliyetlerin sunulduğu video klip gösterildi. satso4
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Yönetim Kurulu’nun faaliyetleri ve 2018-2022 SATSO çalışmaları hakkında değerlendirmede bulundu.

satso2
4 yılı aşan hizmet sürecinde Sakarya’nın üreten bir şehir olduğunu dile getirdiklerini söyleyen Altuğ, “Tükettiğimizden daha fazla ürettik. Üreten şehrimizde şifremiz54 sloganı ile üst kimliğimiz olan Sakaryalılık çatısı altında birleşip birlikteliğimizi güçlendirdik” dedi. Altuğ, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek organ seçimleri üyelere, Sakarya’ya ve ülkeye hayırlı olmasını diledi.

satso3
Meclis Toplantısının ardından SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş tarafından 2018-2022 döneminde Meclis Üyeliği görevinde bulunup katkı veren tüm Üyelere, hizmetlerine teşekkür amacıyla plaket takdiminde bulunuldu. 

satso5

satso6