Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü vesilesiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Türk Müziği Topluluğu tarafından bir yaz konseri düzenlenecek.

Ünlü yönetmen sevenleriyle buluştu Ünlü yönetmen sevenleriyle buluştu

Yaklaşık 15 yıldır Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten SATSO Türk Müziği Topluluğu tarafından, TRT Sanatçısı Ayşe Ekiz’in de katılımıyla, 23 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de Sakarya Üniversite Kültür ve Kongre Merkezi’nde Şef Öğr. Gör. Hamdi İtil yönetiminde bir yaz konseri gerçekleştirilecek. 
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “2 yılı aşkın süredir pandemi nedeniyle konser etkinliklerimize ara vermiştik. Bu yıl Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü etkinlerimiz kapsamında bir konser tertip ettik. Bu önemli günün anısına topluluğumuz; üyelerimiz ve Sakaryalılarla buluşacak. Ayrıca TRT sanatçısı Ayşe Ekiz de Türk Müziği Topluluğumuza eşlik edecek. 23 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek konsere tüm Sakaryalıları bekliyoruz” dedi.