Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1196 No’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Nisan Ayı Gelir-Gider Tablosu, Kat’i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Vahap Gün’ün sunumunun ardından oylanarak, meclis üyeleri tarafından tasdik edildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Gün, Yönetim Kurulu’nun aylık faaliyetleri ve SATSO çalışmaları hakkında bilgi verdi. Tek Durak Ofis hizmet binalarının zamanında tamamlandığını söyleyen Gün, “Ekonomik ve sosyal anlamda yaşadığımız sıkıntılara rağmen üyelerimize ve Sakarya’ya böylesine bir kompleks hizmet eseri kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte bizlere verdiğiniz destek ve güveniniz için hepinize teşekkür ederim.  Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

satso_meclis2-1satso_meclis3

SATSO 105 Yaşında

SATSO’nun 105. yılına girdiğiğini belirten Cem Gün, “31 Mayıs 1917 tarihinde hizmete başlayan Odamız, bugün 15 bini aşkın üyesiyle şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam ediyor. Birlik ve beraberlikle büyüyeceğimiz nice yıllarımız olsun” diye konuştu.

Dış ticaret verileri ve SAÜFEST hakkında bilgiler veren Gün’ün konuşmasının ardından meslek komitelerinin sorunları konuşuldu.