Arife günü gerçekleşen, ev sahipliğini Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yaptığı geleneksel bayramlaşma törenine katılımda yoğun ilgi gösterildi.

satso_bayramlasma_toreni (2)
Bayramlaşma Programına AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Siyasi Partilerin İl/İlçe Genç ve Kadın Kolları Başkanları, İlimizin önemli STK Başkanları ile Temsilcileri, Resmi Kurumların İl Müdürleri, SATSO Tabii Meclis Üyeleri (Eski Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları), SATSO Meclis Üyeleri ve basın mensupları ile çok sayıda Oda üyesi iş insanı iştirak etti.

satso_bayramlasma_toreni (3)
"Hep beraber kutluyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz"
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, tüm Sakaryalılar ve İslam Alemi'nin Kurban Bayramını kutladığı konuşmasında; “Paylaşma ve yardımlaşmanın daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın ve Odamızda hep beraber kutluyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bugüne kadar her konuda gösterdiğimiz gibi bayramı da birlik ve beraberlik içinde hep beraber kutlayıp yaşıyoruz. Geleneksel Bayramlaşma programımıza il protokolümüz, üyelerimiz ve değerli Sakaryalılar iştirak ederek bizleri onurlandırdılar. Sakaryalıların ve tüm İslam Alemi'nin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" ifadelerine yer verdi. 

satso_bayramlasma_toreni (1)
"Bayramın birleştirici gücüne inanıyoruz"
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ise özel günlerdeki aidiyet duygusuna vurgu yaparak; "Bir Bayramı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyor ve bayramın sevgi çerçevesinde birleştirici gücüne inanıyoruz. Arife gününden itibaren şehrimizin her yerinde büyük bir bayram coşkusu var. Bu sevinci Odamızda, bizlerle birlikte paylaşmak için burada olan herkese teşekkür ediyor, Sakaryalı hemşehrilerimizin ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını bir kez daha kutluyorum" diye konuştu. 

satso_bayramlasma_toreni (5)
Kurban Bayramı münasebetiyle Sakarya iş dünyası ve protokolünü bir araya getiren SATSO Bayramlaşma töreninde konuklar birbirileriyle bayramlaşarak, ikramlar eşliğinde sohbet etme imkanı buldu.

satso_bayramlasma_toreni (4)