SATSO'da yapılan organ seçiminin ardından meslek komitelerinde görev dağılımları sürüyor.

19. MESLEK KOMİTESİ
Ulaşım ve Taşımacılık Grubu sektörü temsilcilerinden oluşan 19. Meslek Komite toplantısına Suat Akın, Emrah Kadir Atan, Yalçın Can, Alper Fevzi Altay, Orhan Şeşen, Ahmet Aydınoğlu ile Yunus Emre Elbek iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Orhan Şeşen seçilirken Başkan Yardımcısı da Ahmet Aydınoğlu oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 19. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerince her ayın ilk haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO_19_meslek_gorev_dagilimi
32. MESLEK KOMİTESİ
Kauçuk ve Plastik İmalat sektörü temsilcilerinden oluşan 32. Meslek Komite toplantısına ise Semih Çokay, Şahin Partanaz, Çetin Kahya, Ömer Faruk Durahim, Mutlu Oğan, Abdullah Çiçek ile Sami Aktekin iştirak ettiler.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ömer Faruk Durahim seçilirken Başkan Yardımcısı da Mutlu Oğan oldu. 

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 32. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirmesi kararı alındı.
SATSO_32_meslek_gorev_dagilimi