Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sapanca'ya giderek bir dizi incelemelerde bulundu. İnanç Sapanca Atatürk Stadı'nı gezerek eksikler ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Maç biletleri satışta! Maç biletleri satışta!

TRİBÜN KAPATILDI

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor'un kriterleri karşılayamadığı için resmi lig maçlarını oynayamadığı Sapanca Atatürk Stadı'nda yıkılma riski bulunan maraton tribününün yıkım ve yeniden yapımı için 4 kez ihaleye çıkılmasına rağmen katılan olmadı. Bu durumda bu tribünün kapatılarak stadyumdaki diğer eksiklerin tamamlanmasına karar verildi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Protokol tribün girişi, rakip takım taraftar tribünü, soyunma odaları gibi eksiklerin gidilmesi için talimat veren Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sapanca İlçe Müdürü Mehmet Uçar ile birlikte stadı gezerek incelemelerde bulundu. Sapanca Gençlikspor'un ligin 6'ıncı haftasında kendi sahasında oynayacağı Akhisarspor maçına kadar eksiklerin giderilmeye çalışacağı bu tarihe kadar temsilcimizin bir iç saha maçını daha Sakarya Atatürk Stadı'nda oynayacağı öğrenildi.