Sapanca İlçe Spor Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre ; stadyum içinde ve dışında yapılan yenileme çalışmalarında tribünler, soyunma odaları hakem odaları, duş ve tuvaletlerin yanı sıra protokol tiribünü, kanalizasyon alt yapı çalışmaları, saha zemini olmak üzere bir çok alanda yenilikler yapıldı.

saha içi yenileme  (2)

TFF tarafından onay alınarak Sapancasporun lig maçlarının oynanacağı bir saha haline getirilmesi için aralıksız çalışmaların devam ettiğini ve yapımı önümüzdeki sezona bırakılan yeni tribün ihalesi ile de stadımızın daha da geliştirileceğini osöyleyen yetkililer, misafir takım seyircileri  için ayrılan yer değiştirilerek kale arkasında da yeni bir tribünün kısa sürede tamamlanacağını belirtiler.

file yenileme

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç “ TFF 3.Lig 3.Grup'ta mücadele eden Sapanca Gençlikspor’un müsabakalarının oynandığı Sapanca stadımızın bakım onarım çalışmalarında sona gelindi. Stadımızı Sapanca ilçemize yakışır bir şekilde Türkiye  Futbol Federasyonu'ndan onay alınarak lig müsabakalarının oynandığı bir saha haline getirdik. Stadyumun bir çok noktasına Engelli seyirci tribününden protokol tribünlerine soyunma odalarından saha çimlerine kadar tüm bakım onarımları tarafımızdan yapılmaktadır. Özveriyle görevini sürdüren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Sapancaspora 3.ligde başarılar diliyorum” açıklamalarını yaptı.

wc ve kapılarturniketurnike ve kapıların yenilenmesisakarya gsim il müdürü-nevzat inançsaha içi yenileme  (3)saha içi yenileme  (1)misafir seyirci tribünü kale arkasıengelli tribünübanyo ve wc ler soyunma odaları (2)banyo ve wc ler soyunma odaları (1)