Sakarya Şampiyonu olan Erenlerspor U16 takımı şampiyonluk kupasını Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba’nın elinden aldı. Sakarya Şampiyonu olan ve Sakarya’yı Türkiye Bölgesel Şampiyonasında temsil edecek olan futbolcuları tebrik eden Başkan Fevzi Kılıç, gençlere başarı diledi.

ŞAMPİYON TAKIM KUPAYI BAŞKAN FEVZİ KILIÇ’TAN ALDI (1)

TEBRİK

Ödül töreninde konuşan Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, “Kıymetli genç arkadaşlarım, sizleri tebrik ederken sizleri yetiştiren, büyüten ailelerinize ve okuldaki ve spor hayatınızda ki hocalarınıza da teşekkür ediyorum. Çok güzel bir şans yakaladınız. Eminim ki bu şansı her biriniz en iyi şekilde değerlendireceksiniz” dedi.

ŞAMPİYON TAKIM KUPAYI BAŞKAN FEVZİ KILIÇ’TAN ALDI (8)

‘TEMSİL EDECEKSİNİZ’

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ise, “Sevgili genç kardeşlerim, sizlerle ne kadar gurur duysak az. Emin olun bizde, kulüp yöneticilerinizde, hocalarınızda sizler kadar heyecanlıyız. İnşallah turnuvaya bizde gelerek sizleri izleyeceğiz. Tekrardan sizleri tebrik ediyorum. Allah’ın izniyle şehrimizi Türkiye Bölgesel Şampiyonasında en güzel şekilde temsil edeceksiniz” ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYON TAKIM KUPAYI BAŞKAN FEVZİ KILIÇ’TAN ALDI (6)

KUPAYI ALDILAR

Gerçekleşen konuşmaların ardından U16 takımı Kulüp Başkanı Kadir Kocacık’ın ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile kupayı Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba’nın elinden aldı. Kupa takdiminin ardından program sona erdi.

ŞAMPİYON TAKIM KUPAYI BAŞKAN FEVZİ KILIÇ’TAN ALDI (5)ŞAMPİYON TAKIM KUPAYI BAŞKAN FEVZİ KILIÇ’TAN ALDI (3)ŞAMPİYON TAKIM KUPAYI BAŞKAN FEVZİ KILIÇ’TAN ALDI (2)