Sakaryaspor 2023-2024 sezonunun ilk hazırlıklarına start verdi. Rüstemler Tesisi’nde Teknik Direktör Taner Taşkın yönetiminde sahaya çıkan takım, idmana düz koşu ile başladı. İdman, taktik ve istasyon çalışmalarıyla devam etti. 

sakarlaspor_hazirlik2
Yeni sezonun hazırlıklarına başlayan takımda yeni transferlerden Bülent Cevahir, İbrahim Demir, Mikail Okyar ve Muhammet Akarslan da yerini aldı. Yeşil- Siyahlı takımın ilk etap çalışmaları 12 Temmuz’a kadar Sakarya’da daha sonra ise Bolu’da devam edecek. 
Transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Taner Taşkın, geçen sezon başarılı bir oyun sergilediklerini, bu sezonda da ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Sakaryaspor Eyüpspor mesaisinde Sakaryaspor Eyüpspor mesaisinde

sakarlaspor_hazirlik4
Taşkın, “Elimizde geçen seneden kalan çok güzel bir iskelet kadro var. Yönetim kurulumuzla istişare ederek yeni transferleri de bünyemize katmayı hedefliyorduk. Şimdi yavaş yavaş geliyorlar, transferde henüz yüzde 50'lik mesafe aldık. Her mevkiye ikişer tane oyuncu istedik. Her oyuncunun da aynı seviyede olmasını istedik. Geçen sene kadro derinliğinden dolayı biraz mustariptik. Ama bu sene çok doğru bir kadro mühendisliği yaparak yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu sene inşallah daha güçlü bir Sakaryaspor olarak, hedefe daha emin adımlarla gideceğiz" dedi. 

sakarlaspor_hazirlik5

sakarlaspor_hazirlik3

sakarlaspor_hazirlik6