Spor Toto 1. Ligin 29’uncu haftası ligin üst sıraları açısından son derece kritik bir müsabakaya sahne olacak. Lig ikincisi Eyüpspor, temsilcimiz Sakaryaspor ile Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Saat 20.30’da başlayacak olan bu zorlu müsabakadan üç puandan başka bir şey düşünmeyen ekibimizde oyuncular da ayaklarına gelen bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyor.

Ekibimizin Eyüpspor’u yenmesi durumunda ikincilikle arasındaki puan farkı sadece 1’e inecek ve ilerleyen haftalar için direkt Süper Lige yükselme şansı doğacak.

Bu ilk şansı Samsunspor maçında kaybeden ekibimizin bu kez ayağına gelen fırsatı tepmemesi ve Eyüpspor’u evinde devirmesi bekleniyor. Sakaryaspor’da zorlu maçta kart cezaları bulunan Ümit Kurt ve Odise Roshi forma giyemeyecek.

BMX Dünya Kupası heyecanı Bisiklet Vadisi’nde yaşanacak BMX Dünya Kupası heyecanı Bisiklet Vadisi’nde yaşanacak

STAT: Sakarya Atatürk
HAKEMLER: Burak Pakkan, Kamil Çetin, Muratcan Ilgaz
SAKARYASPOR: Furkan Köse, İsmail Erdoğan, Isaac Donkor, Çağlayan Menderes, Oğuz Yıldırım, İbrahim Has, Michal Nalepa, Hakan Yavuz (Dmytro Grechyshkin), Hadi Sacko (Zdravko Minchev Dimitrov), Burak Süleyman (Oğuzhan Akgün), Kabongo Kasongo (Mehmet Akyüz)
TEKNİK DİREKTÖR: Taner Taşkın
EYÜPSPOR: Harun Tekin, Dos Santos, Uğur Demirok, İbrahim Akdağ (Dk.46 Oliver Thill), Ömer Bayram, İbrahim Yılmaz (Pa Dibba), Taşkın İlter (Alpaslan Öztürk), Sinan Kurt, Halil Akbunar (Yonathan del Valle), Ryan Babel, Cenk Ahmet (Murat Uçar)
TEKNİK DİREKTÖR: Zafer Turan
SARI KARTLAR: Dk. 9 İbrahim Akdağ, Dk.73 Ömer Bayram (Eyüpspor), Dk. 59 Michal Nalepa, Dk.63 Burak Süleyman, Dk.70 Hadi Sacko (Sakaryaspor)
GOL: Dk. 15 Kabongo Kasongo, Dk.42 Çağlayan Menderes (Sakaryaspor)